Oj oj... Po pierwsze: nie obracam się w towarzystwie dresów, w przeciewieństwie co do niektórych z was > : ) Po drugie: mafią to ja jeszcze nie jestem : P Po trzecie: Asia zdecyduj się w jakiej osobie do mnie piszesz, bo raz jest "wielka (wielki?)", a zaraz potem już bez żadnych skrupułów "sama". Poza tym ja -MARTA- sądzę, że to, co napisałaś jest jedną wieeeelką głupotą. Dziecko, naucz się ortografii i interpunkcji lepiej...Nikt Cię nie nauczył, że przed "bo" się stawia przecinek oraz że pisze się "dokopią", a nie tam jakieś bzdury takie,jak Ty powypisywałaś? Idź się ucz, bo myślisz, że piszesz mądrze, a w ostateczności wychodzą ci kompletnie idiotyczne brednie ze sobą nie powiązane. Przeczytaj sobie kilka razy to, co powypisywałaś to może sama to stwierdzisz. Chyba, że jesteś za tępa żeby to pojąć, ale to już inna sprawa... Twoje kretyństwo, niedojrzałość i tępota nie mają granic. Istna paranoja > : ) Lepiej siedź cicho i zaprzestań tych niedorzecznych herezji. Zetknięcie z Twoim niedorozwojem umysłowym może się tragicznie skończyć dla osób konfrontujących z Tobą. Niezwykle im współczuję : ] Tak więc ucisz się wreszcie i daj dojść do słowa innym, być może mądrzejszym od Ciebie...Dziękuję za przeczytanie mojej ogólnikowej wypowiedzi : ] Życzę miłego dnia wszystkim, tylko nie Tobie, droga Asiu : *

Made by Marta Majchrzycka

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.05.2005 :: 10:59 :: djb125.neoplus.adsl.tpnet.pl


28.05.2005 :: 10:58 :: djb125.neoplus.adsl.tpnet.pl

klaudynka


22.05.2005 :: 18:23 :: dbn183.neoplus.adsl.tpnet.pl

ludzie! ale macie problem. nie możecie zmienić hasła?
Talk.pl :: Wróć